Firma

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu naszych klientów jest nie tylko sprzedaż towarów, ale także pozbawiona błędów terminowa dostawa.

Dzięki wieloletniej obecności w branży spedycji morskiej jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania transportowe w międzynarodowej spedycji morskiej, lądowej, lotniczej oraz multimodalnej. Posiadamy duże doświadczenie w wysyłce kontenerów typu DRY, jak również REEFER (czyli wymagających kontroli temperatury i specjalnych warunków przewozu).

Od samego początku firma zdobywała przewagę konkurencyjną i uznanie partnerów pełnym zaangażowaniem i poświęceniem jej pracowników, którzy traktowali każdą, nawet najmniejszą przesyłkę jak własną, troszcząc się o zapewnienie jak najszybszego, najbezpieczniejszego i najbardziej korzystnego cenowo i czasowo sposobu jej przemieszczenia od drzwi nadawcy aż do finalnego odbiorcy. Wraz z rozwojem firmy nasze standardy jakościowe dzięki stale zdobywanym doświadczeniom wzrastają stanowiąc jeden z najistotniejszych aspektów naszego funkcjonowania.

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu naszych klientów jest nie tylko sprzedaż towarów, ale także pozbawiona błędów terminowa dostawa. Tym samym wszystkie nasze działania i usługi podporządkowujemy realizacji tego założenia, aby maksymalizować satysfakcję naszych Klientów.

Zaufanie, którym obdarzają nas klienci jest wartością nadrzędną, dlatego robimy wszystko żeby na nie zapracować.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie - taki kapitał pozwala nam na zachowanie wysokich standardów obsługi dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

   

 

Współpraca

Nie ma dla nas tajemnic dotyczących przewozów w kontenerach morskich, a nasza kadra stanowi wsparcie doradcze na każdym etapie wysyłki bez skomplikowanych formalności i procedur.

tel. +48 58 781 77 77
sealog@sealog.pl

Copyright: SEA-LOGISTICS SP. Z O.O.
ul. Słowikowa 13, 81-198 Suchy Dwór