Agencja celna

Dysponując zabezpieczeniami należności celno - podatkowych zapewniamy uproszczoną i szybszą formę zwalniania towarów na rzecz odbiorcy.

Zapewniamy specjalistyczną obsługę celną w zakresie spedycji oraz obsługę powiązaną z organizacją transportu w procedurach importu, eksportu oraz tranzytu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności i sprawności procesu transportu towarów, w roku 2012 nasza firma wystąpiła do Służby Celnej o przyznanie certyfikatu AEO.

Naszym zadaniem było wdrożenie szeregu procedur oraz wytycznych, zwiększających bezpieczeństwo danych, usprawniających system pracy, a co za tym idzie podnoszących naszą wiarygodność  jako partnera w relacjach z klientami oraz instytucjami celno - podatkowymi. Oznacza to znaczne usprawnienie i przyspieszenie procesu obsługi celnej prowadzonej w imieniu naszych klientów.

Od 2013 roku nasza Agencja Celna posiada certyfikat AEO – Authorized Economic Operator.

W ramach Obsługi celnej oferujemy:

  • przedstawicielstwo w kontaktach z organami celnymi,
  • obsługę celną towarów spoza Unii Europejskiej,
  • wsparcie doradcze doświadczonej kadry,
  • konsultacje z zakresu przepisów celno-podatkowych,
  • uproszczone procedury,
  • sprawną i kompleksową obsługę procesu celnego.

Współpraca

Nie ma dla nas tajemnic dotyczących przewozów w kontenerach morskich, a nasza kadra stanowi wsparcie doradcze na każdym etapie wysyłki bez skomplikowanych formalności i procedur.

tel. +48 58 781 77 77
sealog@sealog.pl

Copyright: SEA-LOGISTICS SP. Z O.O.
ul. Słowikowa 13, 81-198 Suchy Dwór